Інформація для споживачів - Нарахування за послуги теплопостачання за січень 2019р.

                                 

                                            Оголошення про гідравліку тм.

                                                   

       13.05.19р. буде проведено заповнення магістральних та квартальних теплових мереж м.Червонограда від РГК-1, крім теплових мереж після ЦТП та теплової мережі до ж/б по вул. Клюсівській,17 та Тарнавського,2,4,4А,5.

        14.05.19р. буде проводитись гідравлічне випробування даних теплових мереж м.Червонограда тиском 16 атмосфер.  

        Прошу провести повне відключення внутрішньої системи опалення житлових будинків від теплових мереж шляхом установки глушок в теплових вузлах після вхідник засувок для попередження аварійної ситуації при проведенні гідравлічних випробувань.

          “До відома керівників підприємств,установ,організацій і мешканців       м. Червонограда, м. Соснівки, смт. Гірник :

     КП „Червоноградтеплокомуненерго” згідно Правил підготовки теплового господарства до опалювального періоду буде проводити гідравлічне випробовування теплових мереж м. Червонограда , м. Соснівки, смт. Гірник в період з 10 травня 2019р. по 15 вересня 2019р. тиском 16 атмосфер.

     Всім   абонентам теплопостачання, для попередження аварійних ситуацій, забезпечити повне відключення внутрішніх систем опалення будівель від теплових мереж шляхом встановлення заглушок в теплових вузлах.

     При виявленні аварій на теплових мережах просимо звернутися в диспетчерську службу по тел.47444, 0990824696, 0631106007.        

                                        

Адміністрація КП ”Червоноградтеплокомуненерго”.

 

 

До уваги мешканців м.Червонограда, м.Соснівка, смт.Гірник!

 

ВАЖЛИВА ІНФОРМАЦІЯ!!!

 

Вводиться пеня за прострочену оплату за житлово-комунальні послуги. Вона складе 0,01% від суми боргу на добу.

 

Законом України «Про житлово-комунальні послуги» прийнятого 9 листопада 2017 року передбачено, що з 1 січня 2019 року в Україні вводиться пеня за прострочену оплату за житлово-комунальні послуги. Згідно зі статтею 26 Закону, в разі несвоєчасного платежу споживач повинен буде сплатити пеню в розмірі, встановленому в договорі, але не вище 0,01 відсотка суми боргу за кожен день прострочення. Загальний розмір сплаченої пені не може перевищувати 100 відсотків загальної суми боргу. Це означає, що 100 днів прострочення - це 1% від суми заборгованості, тобто в рік максимальна сума пені становить 3,65%.

 

 Також були уточнені положення про введення пені, а саме Законом передбачено, що в разі заборгованості держави по субсидіях і пільгах пеня не нараховується. Не нараховується пеня, якщо у людини є заборгованість по оплаті праці, яка підтверджена документально. Всім людям, які не зможуть платити за житлово-комунальні послуги з об'єктивних причин, пеня не нараховуватиметься.

 

 Нарахування пені починається з першого робочого дня, наступного за останнім днем граничного строку внесення плати за житлово-комунальні послуги. Закон вступив в силу відразу після публікації, але норма про введення пені відкладена на 2019 рік.

 

Закон України «Про житлово-комунальні послуги» http://zakon3.rada.gov.ua/laws/show/2189-19

 

 

Мінрегіон: тепло- та водопостачальники наразі  не можуть застосовувати нову Методику розподілу спожитих у будівлі комунальних послуг

08.02.2019

 

Наразі підприємства тепло-, водопостачання та водовідведення не можуть застосовувати нову Методику розподілу між споживачами обсягів спожитих у будівлі комунальних послуг та здійснювати будь-які додаткові нарахування, посилаючись на нову Методику.

 

Ця Методика була розроблена Мінрегіоном на виконання закону «Про комерційний облік теплової енергії та водопостачання» та нового закону №2189 «Про ЖКП», який вступає в дію з 01 травня 2019 року.

 

Методика встановлює порядок розподілу у будинку обсягів спожитих комунальних послуг – послуг з постачання теплової енергії, постачання гарячої води, централізованого водопостачання.

 

В той же час сьогодні споживачі отримують послуги з централізованого опалення, постачання холодної та гарячої води і водовідведення, визначенні чинними нормативно-правовими актами та договорами.

 

Методика може застосовуватись лише після укладення споживачами нових договорів з виконавцями комунальних послуг (за вимогами нового закону №2189). До того часу нарахування населенню за комунальні послуги має здійснюватися за чинними договорами та правилами. Тобто, тепло- та водопостачальні підприємства не можуть розподіляти воду і тепло відповідно до нової Методики. Це є прямим порушенням умов чинних договорів зі споживачами.

 

Про затвердження Методики розподілу між споживачами обсягів спожитих у будівлі комунальних послуг.doc

 

 

 Інформацію можна знайти на сайті за наступним посиланням:

 

 http://search.ligazakon.ua/l_doc2.nsf/link1/RE32954.html 

 

Презентація

Next 1 2 3 4 Next

Слайд 1

Слайд 1 

  На балансі КП „ЧТКЕ” перебуває 8 діючих котелень на газовому паливі: дві котельні в м. Соснівка, одна в смт.…

Read more

Слайд 2

Слайд 2 

  На балансі КП „ЧТКЕ” перебуває 8 діючих котелень на газовому паливі: дві котельні в м. Соснівка, одна в смт.…

Read more

Слайд 3

Слайд 3 

На балансі КП „ЧТКЕ” перебуває 8 діючих котелень на газовому паливі: дві котельні в м. Соснівка, одна в смт. Гірник,…

Read more

Слайд 4

Слайд 4 

На балансі КП „ЧТКЕ” перебуває 8 діючих котелень на газовому паливі: дві котельні в м. Соснівка, одна в смт. Гірник,…

Read more