Історична довідка

Комунальне підприємство „Червоноградтеплокомуненерго” засноване на комунальній власності рішенням виконавчого комітету Червоноградської міської Ради № 414 від 30.10.2000р. підпорядковане виконавчому комітету Червоноградської міської Ради.

Централізоване теплопостачання міст Червонограда, Соснівки, с.м.т. Гірника було засноване в 1956 році. На той час були збудовані 3 вугільні котельні: по вул. Пушкіна, Радянській, Піонерській і обладнані котлами „НІІСТУ - 5”, в 1959р. збудована вугільна котельня в с.м.т. Гірник, в 1960р. вугільна котельня в м. Соснівці з котлами типу ДКВР. Це були малопотужні квартальні котельні в підвальних приміщеннях в м. Червонограді та в окремих приміщеннях в м. Соснівці та с.м.т. Гірник і були підпорядковані житлово комунальним конторам.

З розвитком вугільної галузі, будівництвом нових шахт росли і наші міста з багатоповерховими будинками, зростала потреба в теплопостачанні. З цією метою були змонтовані в 1961р. три котли ЕЧМ-15 на котельні шахти № 1 „Червоноградська” для теплопостачання кварталів і мікрорайонів м. Червонограда, в 1963р. три котла ДКВР – 10/13 на котельні шахти № 9 „Велико-Мостівська” для теплопостачання м. Соснівки. Котельня с.м.т. Гірника була оснащена котлами „Надточія”.

В 1961р. для забезпечення тепловою енергією старої частини м. Червонограда була збудована вугільна котельня з котлами „Надточія” і поступово ліквідовувались квартальні котельні в підвальних приміщеннях.

В 1961р. була введена в експлуатацію перша районна теплова станція з двома котлами ПТВМ – 50 на газовому паливі, в 1976р. в м. Червонограді введено в дію перший центральний тепловий пункт і подана гаряча вода в 9-ти поверхові будинки.

Зростало теплове навантаження, вводилися в дію все нові потужності теплової енергетики. Назріла потреба в створенні спеціалізованого управління. Так в 1975р. було створено управління комунальних котелень і теплових мереж при управлінні житлово-комунального господарства об”єднання „Укрзахідвугілля”. Поступово наше підприємство росло, розвивалося, вдосконалювалося і в 1989р. перетворилося в структурну одиницю об”єднання. В період становлення нашому підприємству були передані котли ЕЧМ-15 в кількості 3 шт. від котельні шахти № 1 „Червоноградська” і три котли ДКВР – 10/13 від котельні шахти № 9 „Велико-Мостівська”, які з часом були газифіковані відповідно в 1988 і 1997р.р. Газифіковані і котли „Надточія” на всіх інших котельнях.

З 1 жовтня 2000р. наше підприємство перейшло з державної форми власності в комунальну.

На балансі КП „ЧТКЕ” перебуває 8 діючих котелень на газовому паливі: дві котельні в м. Соснівка, одна в смт. Гірник, 5 котелень  в м. Червонограді.  Загальна потужність котелень складає 316,9 Гкал/год.        

Довжина теплових мереж в 2-ох трубному обчислені           100,5 км.     

Експлуатуються 20 центрально – теплових пунктів для здійснення  гарячого  водопостачання  споживачам.

Презентація

Next 1 2 3 4 Next

Слайд 1

Слайд 1 

  На балансі КП „ЧТКЕ” перебуває 8 діючих котелень на газовому паливі: дві котельні в м. Соснівка, одна в смт.…

Read more

Слайд 2

Слайд 2 

  На балансі КП „ЧТКЕ” перебуває 8 діючих котелень на газовому паливі: дві котельні в м. Соснівка, одна в смт.…

Read more

Слайд 3

Слайд 3 

На балансі КП „ЧТКЕ” перебуває 8 діючих котелень на газовому паливі: дві котельні в м. Соснівка, одна в смт. Гірник,…

Read more

Слайд 4

Слайд 4 

На балансі КП „ЧТКЕ” перебуває 8 діючих котелень на газовому паливі: дві котельні в м. Соснівка, одна в смт. Гірник,…

Read more

Контакт з нами

Joomla Templates and Joomla Extensions by ZooTemplate.Com